دسته بندی ها
Your Cart

پایگاه تحلیلی اخبار بازار محصولات فولادی و فلزات غیر آهنی

03 Jan قیمت آهن افزایش یافت
Saeed 0 282
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با اشاره به افزایش قیمت ها در بازارآهن گفت: تولیدکنندگان به دلیل نوسانات قیمت حاضربه عرضه کافی محصول به بازار نیستند و همین..
03 Jan رکود گریبان بازار میلگرد را گرفت
Saeed 0 277
در روز یک شنبه در حالی که پیشنهاد میلگرد نیشابور از برخی تجار همچنان ایستادگی در حفظ ثبات بود؛ از برخی دیگر از تجار تا کف شنیده های بازار همچون میلگرد..
03 Jan بازار داغ ورق های فولادی
Saeed 0 243
به گزارش فلزآنلاین در اخبار بازار آهن، اصلاح نرخ پایه ورق های فولادی و کاهش فاصله قیمت بین بورس و بازار داغ ترین موضوعاتی است که می توان به آن پرداخت...
03 Jan تشخیص میلگرد ضد زنگ
Saeed 0 269
بررسی کیفیت مقاطع فولادی در بازار آهن به ویژه در این فصل از سال که به علت بارندگی و رطوبت هوا امکان تغییر حالت و افت کیفیت را دارا می باشد از اهمیت فر..
03 Jan چرا ورق، پروفیل و تیرآهن گران شد؟
Saeed 0 255
موضوعی که در این روزها بازار آهن با آن مواجه است، افزایش قیمت آهن آلات در برخی از مبادی می باشد. طبق بررسی های صورت گرفته عدم تأمین مواد اولیه از سوی ..
03 Jan افسار گسیختگی قیمت ورق
Saeed 0 120
وضعیت نابه سامان ورق در چند روز اخیر سبب تدوین طرحی پیشنهادی درخصوص ممنوعیت عرضه ورق در خارج از بورس و پیشنهاد آن  به وزیر صنعت، معدن و تجارت گشت. در ..
26 Dec بومی سازی در صنعت فولاد
Saeed 0
با وجود همه مشکلات و نیازمندی ها، اکنون می توان ادعا کرد بین ۷۰ تا ۸۰ درصد در کل زنجیره تولید فولاد خود کفایی وجود دارد.به گزارش تحلیل گران آهن پرایس ..
26 Dec راه حلی جهت بهبود وضعیت فولاد
Saeed 0
صنعت فولاد ایران در دهه گذشته پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است.ایران از دومین وارد کننده فولاد دنیا در سال ۸۸ با تولید ۲۸ میلیون تن در سال جاری  و تصا..
26 Dec عدم توازن در زنجیره تولید
Saeed 0 102
 اصلی ‌ترین مشکل طرح فولاد را می ‌توان به عدم توازن حاکم در زنجیره تولید و تامین آن نسبت داد که این زنجیره به ترتیب از سنگ‌ آهن شروع می‌ شود و بعد از ..
26 Dec تلاش فولادسازان در جهت افزایش قیمت
Saeed 0 121
چانه ‌زنی‌ های فولادسازان در جهت منتفع شدن از افزایش قیمت ‌های جهانیبازارهای صادراتی شمش فولادسازان بزرگ حداقل طی یک ماه گذشته افزایشی بوده است، به ..
26 Dec نرخ بازار داخلی میلگرد آجدار
Saeed 0 126
نرخ بازار داخلی میلگرد آجدار به سقف نزدیک شده‌ است ؟نرخ های صادراتی میلگرد حوزه نورد مانعی برای افزایش بیشتر نرخ رقابتی شمشیک گمان از این گشایش در..
26 Dec نتیجه کمیته تنظیم بازار آهن
Saeed 0 124
طبق آخرین وضعیت بازار آهن توجه به نتایج حاصله از کمیته تخصصی تنظیم بازار فولاد بیش از پیش اهمیت یافته است. در جلسه اخیر فرمولی در خصوص تعیین کف عرضه ف..
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)